Categories Üniversite

Atatürk Üniversitesi Ikinci Üniversite Kayıtları Ne Zaman?(Mükemmel cevap)

ATA AÖF ikinci üniversite ön kayıt süreci 1 Haziran’da başlamıştı. Kesin kayıt tarihleri ise 31 Ağustos’ta başladı ve adaylar ATA AÖF ikinci üniversite kayıtlarını 3 Ekim 2021 tarihine kadar yapabilecek.

Atatürk üniversitesi ikinci üniversite kayıt nasıl yapılır?

İkinci üniversite ön kayıt işlemini Yükseköğretim Bilgi Sisteminde (YÖKSİS) mezuniyet ya da öğrencilik bilgisi mevcut olan öğrenci adayları İKİNCİ ÜNİVERSİTE KAYIT SAYFASI’ndan yapabilirler. Bu adresten ön kayıt işlemini yapan adayların kesin kayıt işlemleri için herhangi bir belge göndermelerine gerek yoktur.

ATA AÖF kesin kayıt nasıl yapilir?

YKS sonuçları ile Fakültemize yerleştirilen öğrenciler kayıt işlemlerini 04-08 Eylül 2021 tarihleri arasında e-Devlet kapısı üzerinden elektronik olarak yapabilirler. Fakültemize kayıt yaptıracak olan öğrenci adayları için en kolay ve kısa yol e-Devlet üzerinden kayıt yaptırmaktır.

Atatürk Üniversitesi kayıt Nasıl Yapılır?

e- Kayıt kayıt yaptırmak isteyen öğrenci adayları, https://www.turkiye.gov.tr adresinde ‘e-hizmetler’ bölümünde yer alan ve ‘Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’ başlığı altında bulunan ‘ Üniversite E- Kayıt ‘ seçeneğini aracılığı ile kayıt işlemini gerçekleştirebileceklerdir.

Atatürk Üniversitesi 2 üniversite bölümleri nelerdir?

İkinci Üniversite kapsamında başvurabileceğiniz önlisans programları;

  • Acil Durum ve Afet Yönetimi.
  • Adalet.
  • Bankacılık ve Sigortacılık.
  • Bilgisayar Programcılığı
  • Bilgi Yönetimi.
  • Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
  • Çağrı Merkezi Hizmetleri.
  • Çocuk Gelişimi.
You might be interested:  Meslek Liseleri Üniversite Tercihleri Nasıl Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)

Atatürk üniversitesi ikinci üniversite harçları nasıl yatırılır?

Akademik takvimde belirtilen kayıt tarihleri arasında materyal ücretini Halkbank, Vakıfbank veya Ziraat Bankası şubeleri, internet bankacılığı ya da kullanıcı adı ve şifre T.C. kimlik numaranız olmak üzere Öğrenci Bilgi Sistemine (OBS) girerek kredi kartı ile online olarak yatırabilirler.

Sınavsız ikinci üniversite kayıt nasıl yapılır?

AÖF ikinci üniversite kayıtları “https://aoskayit.anadolu.edu.tr” adresinden yapılıyor. Adaylar e-Devlet şifreleri ile sisteme giriş yaparak başvuru işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Burada istenilen bilgilerin doğru olarak doldurulması ve kayıt sürecinin son aşamasında eğitim harcının yatırılması gerekiyor.

Üniversite Kesin kayıt nasıl yapılır?

Elektronik kayıtlar e-Devlet üzerinden alınıyor. YÖK’ün e-Devlet üzerinden sunduğu “turkiye.gov.tr/yok- universite -ekayit” adresi üzerinden üniversite e- kayıt işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem için adayların sistemdeki bilgilerinin doğrulanmış olması gerekir.

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim harç ücretleri ne zaman yatırılacak 2021?

ATA AÖF HARÇ ÖDEME TARİHLERİ 2021 ATA AÖF Ders kayıtları (Mazeretli harç ödeme): 08-15 Şubat 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek.

ATA AÖF kayıt yenileme ne zaman 2020 2021?

ATA AÖF güz dönemi bütünleme sınavı 05-06 Şubat 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Sınavlar yüz yüze yapılacak. ATA AÖF BAHAR DÖNEMİ KAYIT YENİLEME NE ZAMAN? 2021 -2022 ATA AÖF bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri 14-20 Şubat 2022 tarihleri arasında yapılacak.

ATA AÖF OBS Şifre Nasıl Alınır?

Öğrenci Bilgi Sistemi ( OBS ) ana sayfasında bulununan ” şifremi unuttum ” veya ” AOF şifre ” butonlarını kullanarak şifrenizi yeniden belirleyebilirsiniz. OBS için belirlediğiniz şifre ile LMS’nede giriş yapabilirsiniz.

Açık Öğretim Üniversitesi kayıt Nasıl Yapılır?

Çevrimiçi başvuru işlemlerini tamamlayıp Öğretim Giderini ödeyenlerin durumları kontrol edilerek kayıt işlemi onaylanacaktır. Çevrimiçi başvuru işlemleri https://aoskayit.anadolu.edu.tr​ adresinden e-devlet şifresi ile yapılacaktır.

You might be interested:  Kerimhan Duman Hangi Üniversite?(Çözülmüş)

Açıköğretim üniversite kayıtları nasıl yapılır 2021?

Kayıt yenileme işlemi aof.anadolu.edu.tr adresi Ders Seçimi (Ekle/Sil) Otomasyonu bağlantısından öğrenci şifresi veya e-devlet şifresi ile yapılacak.

AÖF ikinci üniversite kayıt 2020-2021 ne zaman?

31 Ağustos 2020 Pazartesi günü saat 09:00’da başlayıp, 15 Ekim 2020 Perşembe günü sona erecektir. 16 Ekim 2020 Cuma günü mazeretli olanların kayıtları yapılacak olup saat 17:00’da sona erecektir.

Sınavsız ikinci üniversite uzaktan mı?

2020-2021 Eğitim Öğretim yılında Fakültemiz bünyesinde açıköğretim ve ikinci üniversite programları yer almayacaktır. Uzaktan öğretim programları, tercihle başvuruda bulunulan programlar olup, sınavsız ikinci üniversite kapsamında yer almamaktadır.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *