Categories Üniversite

Barış Arduç Hangi Üniversite Mezunu?(Mükemmel cevap)

Baris Arduc hangi okuldan mezun oldu?

Ortaokulu ve lise 1. sınıfı Bolu’da okuduktan sonra, lise 2. sınıfta ailesiyle beraber İstanbul’a gelerek ortaöğrenimini burada tamamladı. Liseden mezun olduktan sonra Kayseri Erciyes Üniversitesi Spor Akademisini kazandı fakat ilk yılında okula adapte olamayınca İstanbul’a geri döndü.

Barış Arduç Kaç kardeşi var?

Baba tarafından Ordu Fatsalı, anne tarafından Artvinli olan Barış Arduç, 1987 yılında İsviçre’nin Scherzingen şehrinde emlakçılık yapan Gülay ve Erol Arduç çiftinin ortanca çocuğu olarak dünyaya geldi.

Gupse Özay Kimdir Nereli?

Gupse Özay (d. 30 Temmuz 1984, İzmir), Türk oyuncu ve senarist. Gupse Özay, Çerkes kökenli bir aileden İzmir’de dünyaya geldi. Çerkesçe olan adı “canımın içi” anlamına gelmektedir. Gupse Özay, Ege Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünde okumuştur.

Barış Barış Arduç nereli?

1987 doğumlu olan Barış Arduç, 2021 yılı itibarıyla 34 yaşındadır. 2020 yılında oyuncu Gupse Özay ile evlendi. Fenerbahçe taraftarıdır. Barış Arduç 1.87 metre boyunda, 82 kilo ve terazi burcudur.

Barış Arduç ne iş yapıyor?

Elçin Sangu (d. 13 Ağustos 1985, İzmir), Türk oyuncu ve mankendir.

Barış Arduç nerede büyüdü?

Barış Arduç 9 Ekim 1987 tarihinde İsviçre’de dünyaya geldi. Türk dizi ve sinema oyuncusu olan Barış Arduç, İsviçre’nin Scherzingen şehrinde doğup büyüdü. Daha sonra ailesiyle beraber Türkiye’ye kesin dönüş yapan Arduç, ilk ve orta öğrenimini burada tamamladı.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *