Categories Üniversite

Dü Hangi Üniversite? (Solution found)

Diyarbakır Dicle Üniversitesi () 2020-2021 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları Kont.

Düzce’de eczacılık fakültesi var mı?

12 Fakültesi, 4 Enstitüsü, 10 Meslek Yüksekokulu, birçok araştırma uygulama merkezi ve 30 bini aşkın öğrencisiyle 15. kuruluş yıldönümünü kutlayan Üniversitemiz, bu anlamlı yılda bünyesine Eczacılık Fakültesi kazandırmanın heyecanını yaşıyor.

Düzce üniversitesi ilahiyat fakültesi kaç yıl?

103310537 | Düzce Üniversitesi İlahiyat Bölümü (4 yıllık lisans) 2020 taban, tavan puanları ve başarı sıralamasını haberimizde bulabilirsiniz.

Düzce Üniversitesi ne zaman açılıyor?

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, yYüz yüze eğitim 4 Ekim’de başlayacaklarını bildirdi. Düzce Üniversitesi Rektörü Prof.

Düzce Üniversitesi denize yakın mı?

Denize en yakın mesafesi olan mavi ve yeşilin kucaklaştığı Akçakoca’dır. Ayrıca sosyal aktivite olarak rafting heyecanı, mesire alanları, orman kamp alanları ile Karadeniz’in eşsiz güzelliklerini sunmaktadır.

Düzce Üniversitesi kaç fakülte var?

Düzce Üniversitesi taban puanları bağlantısından güncel yıla ait taban puan, başarı sıralaması ve kontenjan bilgilerine ulaşabilirsiniz. Üniversitenin eğitim dili Türkçe’dir. (Bazı bölümler istisna) Günümüz itibariyle üniversitenin 14 fakülte, 10 MYO, 2 Yüksekokulu bulunmaktadır.

Düzce Üniversitesi hangi ilde?

Düzce Üniversitesi 40.907269 enlem ve 31.183071 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Kültür Mh. ve Merkez ilçesine bağlıdır. Düzce Üniversitesi haritası Düzce ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Düzce Üniversitesi posta kodu 81620.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *