Categories Üniversite

Faturasız Üniversite Paketi Nerede Kullanılır?(En iyi çözüm)

Üniversite Paketi 6 GB nerelerde kullanılır?

Üniversite Paketi Faturalı ve Faturasız Universite Paketi; Bireysel faturalı ve faturasız tüm Vodafone müşterileri için YÖK’e bağlı üniversitelerin websitelerinde ve yokdersleri.yok.gov.tr web adresinde aylık 6GB ‘lık ücretsiz erişim sunmaktadır.

6 GB kotalı internet ile neler yapılabilir?

​Aşım derdi olmadan 4 hafta boyunca 6 GB İnternet Paketi ile internetin keyfini çıkarın! Yeni 6 GB Paketi’nden tüm bireysel ön ödemeli müşteriler yararlanabilir.

Vodafone 6 GB internet paketi ne kadar?

Yenilenen 6 GB kapsamında 35 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 250 SMS ve 6 GB sahibi olurlar. Yenilenen tarifelerden tüm vodafone Faturasız aboneleri yararlanabilir.

YÖK 8 GB internet nerede kullanılır?

EBA (Eğitim Bilişim Ağı) mobil uygulaması ve eba.gov.tr yönüne ücretsiz 8 GB internet otomatik bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Kampanya kapsamında eba.gov.tr ve EBA mobil uygulamasında kullanılması için her ay aylık yurt içi 8 GB ücretsiz internet hakkı sunulacaktır.

YÖK internet nerede kullanılır?

İnternet https://yokdersleri. yok.gov.tr adresinde geçerli olacak.

UZEM için internet verilecek mi?

Son dakika haberi! Uzaktan eğitime destek için 6 GB ücretsiz internet verilecek. “Ülkemizdeki bütün mobil operatörle yaptığımız çeşitli temaslar neticesinde platformdan yararlanan öğrencilerimize “6 GB’lık Uzaktan Eğitime Destek Kotası” adı altında ücretsiz bir internet kullanım hakkı verilmesi kararlaştırılmıştır.

You might be interested:  2021 Üniversite Tercihleri Ne Zaman?(Soru)

1 saatlik zoom ne kadar internet yer?

Zoom ne kadar internet yer sorusunun görüntü kalitesine göre farklı yanıtları vardır. Düşük kalitede yani 480p’de zoom görüşmeleri saatte ortalama 800MB internet harcar. 720p kalite görüşmeler ise saatte yaklaşık olarak 1,3 GB internet tüketir.

BTK Akademi internet hediyesi nedir nerede kullanılır Türk Telekom?

Kampanyaya kayıt olan faturalı aboneler için, kampanya kapsamında BTK Akademi eğitim portalı ( btkakademi.gov.tr yönüne) kullanımlarında iki fatura dönemi boyunca geçerli olacak şekilde aylık yurt içi 6 GB mobil internet hakkı ücretsiz sunulacaktır.

Vodafone 2 gb internet ne kadar?

Tarifeye giriş yapan aboneler, Yenilenen 2 GB kapsamında 25TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 250 SMS ve 2 GB sahibi olurlar.

Vodafone 10 GB Hediye nasıl yapılır?

Son 30 gün içinde, vodafone.com.tr’den ya da Vodafone mağazalarından numara taşıma, yeni tesis ya da faturasızdan faturalıya geçiş ile Vodafone ‘a gelenler tarifelerine göre 1 aylık 20 GB veya 1 aylık 10 GB hediye kazanıyor! Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, Ek Paketler bölümünden hediyenizi alabilirsiniz.

Vodafone sınırsız internet paketi var mı?

Genç Red Sınırsız Sosyal 25 Vodafone TV Red Paketi aylık 2 GB interneti ile 12 ay boyunca hediye! İlk ay geçerli 20 GB hediyen ve her ay 24 saat geçerli sınırsız internet hakkın Vodafone Yanımda’da seni bekliyor!

Turkcell 6 gb internet ne kadar?

​Hazır Kart Gülümseten Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Gülümseten 6 GB Paketi ile sadece 50 TL ‘ye 6 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 1000 dakika konuşup 1000 SMS atabilirsiniz.

BTK Akademi 6 GB internet nerede kullanılır?

BTK Akademi 6 GB hediye internet paketini BTK ‘nın eğitim sitesinde kullanabilirsiniz. Bütün operatörlerde geçerli olan BTK akademi hediye interneti btkakademi.gov.tr adresinde kullanılabilir.

You might be interested:  Izmirde Hangi Üniversite Daha Iyi?(Çözülmüş)

Hos fırsat 6 gb Türk Telekom 22 TL nasıl yapılır?

Gelen SMS ise şu şekildedir; “Size özel 30 gün boyunca geçerli her yöne 750 dakika, 500 SMS ve 6GB cepten internet ayda sadece 22 TL! 7 gün içinde EVET yazıp 1340’a göndererek size özel bu fırsattan yararlanabilirsiniz.” Bu mesajı bir hafta içerisinde cevaplamanız durumunda paketi hattınıza kolayca tanımlayabilirsiniz.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *