Categories Üniversite

Imamoğlu Hangi Üniversite?(Soru)

Imamoğlu hangi bölüm mezunu?

Ailesinin 1987 yılında İstanbul’a taşınmasının ertesinde, KKTC’de iki yıl öğrenim gördükten sonra 1990 yılında İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’ne yatay geçiş yaptı ve bu bölümden 1994 yılında mezun oldu.

Ekrem imamoğlu ne iş yapar?

Mansur Yavaş, Ahmet Sadık Yavaş ve Havva Yavaş’ın çocuğu olarak 1955 yılında Ankara’nın Beypazarı ilçesinde dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Beypazarı’nda tamamladı. 1979 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde başladığı lisans eğitimini 1983 yılında tamamladı.

Ekrem imamoğlu hangi okul mezunu?

Lisans eğitimini bitirdikten sonra kamu yönetimi alanında yüksek lisans yaptı. İmamoğlu, Cam Tavan Sendromu alanında tez çalışması yapmıştır, “Y kuşağının liderlik beklentileri, demokratik ve otokratik liderlik tarzlarının bütünleşik kalkınmaya etkisini” inceleyen doktora çalışmasına ise devam etmektedir.

Ekrem imamoğlu nun kac cocugu var?

3030 Sayılı Yasa ile başlayan Büyükşehir Belediyesi döneminin 26 Mart 1984 tarihinde yapılan ilk seçiminde Bedrettin Dalan Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçildi.

Cemil imamoğlu kimdir?

Cemil İmamoğlu … Akçaabat ilçesi Cevizli Köyü’nde doğdu. Eğitimini tamamladı ve Trabzon’da dershanede fizik öğretmeni olarak görev yaptı. İlk olarak İstanbul’da dershane açtı, ardından ise restoran işine girdi.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *