Categories Üniversite

Isparta Da Hangi Üniversite Var? (Solution found)

Isparta hangi üniversite var?

Isparta şehri, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesinde yer almaktadır. Nüfusu yaklaşık olarak 441.412’dir. Isparta’da 2 adet üniversite bulunmaktadır.

Ispartada üniversiteler açılacak mı?

Süleyman Demirel Üniversitesi, yeni tip korona virüs tedbirleri kapsamında 20202021 akademik yılına, uzaktan ve örgün eğitimin birlikte uygulandığı karma eğitim yöntemi ile 12 Ekim 2020 tarihinde başlayacak. Öte yandan Tıp ve Diş Hekimliği Fakülteleri’nin 5 Ekim 2020 tarihinde eğitim öğretime başlayacağı açıklandı.

Isparta da üniversite var mı?

Isparta ili Türkiye ‘nin güneyindeki Akdeniz Bölgesinin batı kesiminde yer alır. Kuzeyinde Afyonkarahisar, doğusunda Konya, güneyinde Antalya ve güneybatısında da Burdur illeriyle komşudur.

Isparta üniversitesi ne zaman açılıyor?

Süleyman Demirel Üniversitesi, yeni tip korona virüs tedbirleri kapsamında 2020-2021 akademik yılına, uzaktan ve örgün eğitimin birlikte uygulandığı karma eğitim yöntemi ile 12 Ekim 2020 tarihinde başlayacak.

Muğla’da hangi üniversiteler var?

2020 yılı Aralık ayında ISUBÜ bünyesinde Isparta Organize Sanayi Bölgesi MYO kurularak faaliyete başlamıştır.

Üniversiteler açılacak mı?

Üniversitelerde eğitim döneminin başlayacağı tarih geçtiğimiz haftalarda Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından duyurulmuştu. ÜNİVERSİTELER NE ZAMAN AÇILACAK? Cumhurbaşkanı Erdoğan: “ Üniversitelerin 2021-2022 eğitim öğretim yılı akademik takvimi 13 Eylül itibarıyla başlayacaktır.”

Isubü uzaktan mı?

➢ Üniversite Ortak Seçmeli (ÜOS) ve YÖK dersleri tüm birimlerimizde uzaktan öğretim yoluyla verilecektir. ➢ Büyükkutlu Uygulamalı Bilimler ve Turizm Fakültesi’nde güz döneminde tüm derslerin içerikleri ve ders materyal özellikleri dikkate alınarak dersler uzaktan öğretim ile yürütülecektir.

You might be interested:  E Devlet Üniversite Kayıt Ne Zaman?(EN iyi 5 ipucu)

Isubü transkript nasıl alınır?

onaylanmış fotokopisini almak için Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokullarında bulunan öğrenci işlerine müracaat edilmesi halinde alınabilir.

Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ne oluyor?

Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, üst düzeyde uygulayıcı meslek elemanı yetiştiren yükseköğrenim kurumları statüsündedir. Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Fakültelerin verdiği akademik eğitimi yanı sıra mesleğe yönelik uygulamalı eğitimi ile doğrudan meslek sahibi olunması sağlanır.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi hangi bölümler var?

ISPARTA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ ‘ndeki Tüm Lisans Programları (Alfabetik Sırada)

  • Bahçe Bitkileri. (Ziraat Fakültesi) SAY.
  • Bankacılık ve Sigortacılık.
  • Bilgisayar Mühendisliği.
  • Bilgisayar Mühendisliği (M.T.O.K.)
  • Bitki Koruma.
  • Elektrik-Elektronik Mühendisliği.
  • Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İÖ)
  • İnşaat Mühendisliği.
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *