Categories Üniversite

Jahrein Hangi Üniversite?(EN iyi 5 ipucu)

Jahrein üniversite mezunu mu?

Gençlik ve eğitimi. Ahmet Sonuç, 1988’de İstanbul’da doğmuştur. İlkokul eğitimini Karabük’te aldı ve ortaokul eğitimi sırasında Antalya’ya taşındı. Ortaöğrenimini Antalya Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra Leipzig Üniversitesi Moleküler Fizik ve Biyokimya Bölümünü okumak için Almanya’ya yerleşti.

Jahrein ne iş yapar?

Lise eğitiminden sonra Almanya’ya giderek Uni-Leipzig’de moleküler fizik ve biyokimya bölümünden mezun oldu.

Jahrein asıl mesleği ne?

Jahrein Ahmet Sonuç 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Okul yıllarının ardından Polonya’ya yerleşen ünlü Youtuber daha sonra bilgisayara ilgi duymaya başladı.

LEVO kaç yaşında?

Levent Balım, 27 Mayıs 1992 doğumludur. Sosyal medyada ” Levo ” adını kullanan ünlü yayıncı 2014 tarihinde canlı yayın yapmaya başladı ve hala daha yayınlarını devam ettiriyor.

Pqueen kaç yaşında?

Başarılı YouTuber ve Twitch yayıncısı Tuğkan Gönültaş (Elraen), 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. Yeditepe Üniversite Endüstri Ürünleri ve Tasarımı Bölümü’nden mezun olan Tuğkan Gönültaş, 1 yıl Amerika’da yaşadıktan sonra askerlik yapmak için Türkiye’ye dönmüştür.

Jahrein ne demek?

Jahrein kelimesinin anlamı yıl içinde yıl dışında demektir.

Ahmet Sonuç eşi kimdir?

Elraen, 1987 İstanbul doğumludur, 1.89 boyu ve fiziği dikkat çeken özelliklerindendir. Eğitim hayatını İstanbul’da sürdürmüştür ve Yeditepe Üniversitesi mezunudur. Birkaç yıllık Amerika macerasından sonra oldukça fazla tecrübe edinerek Türkiye’ye geri dönmüştür.

Kendine müzisyen kaç yaşında?

” Kendine Müzisyen ” nicki ile tanınan Kemal Can Parlak, 15 Mayıs 1995 tarihinde dünyaya gelmiştir. Şu anda İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir. Son senelerde Twitch Türkiye’nin iyi bir yayıncılarından olan Kendine Müzisyen, okul yıllarını istediği gibi geçirememiştir.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *