Categories Üniversite

Koç Üniversite Hastanesine Nasıl Gidilir? (Solution found)

Koç Üniversitesi Hastanesi hangi metrobüs durağına yakın?

Metrobüs ile, Avcılar yönünden ya da Söğütlüçeşme istikametlerinden bineceğiniz metrobüslerde Bayrampaşa – Maltepe durağında inebilirsiniz. Metrobüs durağından hastanemiz 300 metre yürüyüş mesafesindedir.

Koç Hastanesi istanbul’un hangi semtinde?

Koç Üniversitesi Hastanesi 41.023010 enlem ve 28.917820 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Topçular Mh. ve Eyüp ilçesine bağlıdır.

Koç Üniversitesi hangi otobüs gider?

Hacıosman’dan Hacıosman Metro durağına yürüyerek duraktan geçen SRY03 numaralı minibüse veya 150 numaralı otobüse binmeli ve Koç Üniversitesi durağında inmelisiniz. Yaklaşık 14 dakika yürüdükten sonra kampüse ulaşabilirsiniz.

Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi hangi semtte?

Koç Üniversitesi 41.205616 enlem ve 29.073708 boylamda yer almaktadır. Sarıyer ilçesine bağlıdır. Koç Üniversitesi haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Pendikten Koç Üniversitesine nasıl gidilir?

Kartal, Pendik, Maltepe, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ünalan istasyonunda inip Metrobüs aktarma yapmalısınız. Metrobüsle Bayrampaşa-Maltepe durağında indiğinizde Koç Üniversitesi Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.

Koç Üniversitesi Hastanesi Muayene Ücreti Ne Kadar?

Koç Üniversitesi Hastanesi ‘nde hasta yatak ücreti gecelik 560 TL, doktor muayene ücreti 200 ile 400 TL arasında değişiyor.

Koç Üniversitesi Hastanesi kaç tane var?

Kurumumuz bünyesinde yer alan toplam 13 merkezimizle, multidisipliner bir tedavi anlayışı benimseyerek hasta memnuniyetini artırmayı hedefliyoruz.

You might be interested:  Üniversite Aa Bb Ne Demek?(Mükemmel cevap)

Koç hastanesinde SGK geçiyor mu?

Hastanemizin SGK ile anlaşması bulunmaktadır. Acenta ile sigorta şirketinin verdiği bilgiler farklılık gösterebilir. İşlemleriniz sırasında poliçe onay süreleri sigorta şirketine göre farklılık gösterebilir. Lütfen sigorta şirketiniz ile görüşerek poliçenizin kapsamını teyit ettiriniz.

Koç Tıp kaç para?

Koç Üniversitesi’nde eğitim-öğretim ücrete tabidir. 2021-2022 ders yılında yerleştirilen öğrenciler için eğitim-öğretim ücreti Tıp Fakültesi dışındaki programlar için KDV dâhil 136.500 TL ‘dir; Tıp Fakültesi için KDV dâhil 187.700 TL ‘dir, Yabancı Dil Hazırlık Programı ücreti tüm bölümler için KDV dâhil 136.500 TL ‘dir.

Sarıyere gitmek için hangi durakta inilir?

Levent metro durağında inebilir ve buradan 41 no’lu Sarıyer – 4. Levent Metro İETT hattına aktarma yaparak Sarıyer’e ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul’da metro ile ulaşım ücreti ortalama 2.5 TL’dir ve nakit ödeme kabul edilmemektedir.

Istoç a nasıl gidilir?

Bagcilar bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İstoç Ticaret Merkezi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 146B, 146M, 31Y, 76O, 78.
  2. Metro: M3.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-27, MİNİBÜS: A-48.
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *