Categories Üniversite

Murat Yıldırım Hangi Üniversite Mezunu?(Soru)

Murat Yıldırım hangi bölümden mezun?

Murat Yıldırım 1979 yılında Konya’da dünyaya geldi. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan yakışıklı oyuncu üniversite yıllarında Yıldız Teknik Üniversitesi Oyuncuları’nda (YÜO) amatör olarak tiyatro çalışmalarında bulundu.

Murat Yildirim hangi universite?

Hayatı Annesi ve babası aslen Mardinli olan Yıldırım, babasının öğretmenlik görevi nedeniyle 1979’da Konya’da doğdu. Ailesi Kürt ve Arap kökenlidir. Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden sekizinci senesinde mezun oldu.

Murat Yıldırım kaç yaşında boyu kaç?

Murat Yıldırım, 13 Nisan 1979 tarihinde Konya’da doğmuştur. Türk dizi, sinema, tiyatro oyuncusu ve sunucu. Boyu: 1.82 m.

Murat Yıldırımın babası kimdir?

MURAT YILDIRIM KİMDİR? Murat Yıldırım, 1979 yılında Konya’da dünyaya gelmiş Türk oyuncu ve sunucudur. Annesi ve babası aslen Mardinli olan Yıldırım, babasının öğretmenlik görevi nedeniyle 1979’da Konya’da doğdu. Ailesi Kürt ve Arap kökenlidir.

Murat Yıldırım’ın ailesi kim?

Oyuncu Murat Yıldırım, eşi Faslı İmane Elbani ve ailesiyle birlikte Hac ibadetini yapmak üzere kutsal topraklara gitti. İhrama giren Yıldırım, “Çok mutluyuz. Ben daha önce gitmiştim. Kısmet olmuştu bana gitmek.

Murat Yıldırım hangi ajansa bağlı?

murat yıldırım – Star Cast Ajans.

Murat Yıldırım boyu kaç?

Londra’da tanıştığı Faslı oyuncu İmane Elbani ile 13 Kasım 2016’da ikinci evliliğini yaptı. Şimdilerde, Atv ekranlarında yayınlanan “Kim Milyoner Olmak İster?” adlı yarışma programını sunan Murat Yıldırım, 1.82 metre boyunda, 72 kilo ve Koç burcudur.

You might be interested:  Gebzede Hangi Üniversite Var?(En iyi çözüm)

Murat Yıldırım nerelidir kaç yaşındadır?

Türkiye’de en beğenilen sporcular arasında yer alan Murat Yıldırım 18 Mayıs 1987 yılında doğdu. 1,71 metre boyunda olan Murat Yıldırım Çorum ilinde dünyaya gelmiştir. Çorum’da dünyaya gelen Murat Yıldırım aynı zamanda Hollanda vatandaşlığına da sahiptir.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *