Categories Üniversite

Reynmen Hangi Üniversite Mezunu?(Çözülmüş)

Yusuf Aktaş ne mezunu?

Sivaslı olan Yusuf Aktaş ‘ın babası Azerbaycan göçmenidir. İlköğretimi Ahmet Kabaklı İlköğretim Okulunda okurken Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okuluna nakil olmuş ve ilköğretimi orada tamamlamıştır. Daha sonra Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine yazılmıştır.

Reymen babasi kim?

Sosyal medyada Reynmen adı ile tanınan Yusuf Aktaş, 1995 yılında İstanbul, Bağcılar’da dünyaya geldi. Üç kardeştir. Bir kardeşi ve bir de ablası vardır. Babasının ismi Rahmi, annesinin ise Nasibe’dir.

Reymen ne iş yapar?

Köfteci Yusuf ‘un sahibi Yusuf Akkaş Bursa’nın Kızılhisar köyünde dünyaya geldi. İlk ticaret hayatına köy kıraathanesinde başladı. Yusuf Akkaş ilk işyerini 1996 senesinde İznik’te açtı. Yaptığı köftelerin lezzeti yayılmaya başladıkça Yusuf Akkaş’ın da müşteri sayısı aynı oranda arttı.

Köfteci Yusuf sahibi nereli?

YUSUF AKKAŞ KİMDİR? Bursa’nın Kızılhisar Köyü’nde dünyaya gelen Köfteci Yusuf olarak tanınan Yusuf Akkaş, hayatı Yenişehir sokaklarında öğrendi. Daha küçük yaşta ticarete merakı olan Akkaş, doğduğu köy olan Kızılhisar Köyü’nün köy kıraathanesinde ticaret hayatına başladı.

Reynmen kimin oğlu?

Reynmen (d. 6 Aralık 1995, İstanbul), ya da doğum adıyla Yusuf Aktaş, Türk video günlükçü, internet ünlüsü, oyuncu ve şarkıcıdır. Scorp ve YouTube’da paylaştığı videolar ile tanındı. Aktaş ‘ın YouTube kanalı, Şubat 2020 verilerine göre 11. en çok abonesi olan Türk YouTube kanalıdır.

Yusuf Aktaş nereli?

Derdim Olsun şarkısını seslendiren YouTube r Reynmen gerçek adıyla Yusuf Aktaş 06 Aralık 1996 yılında dünyaya gözlerini açmıştır. Aslen Sivaslı olan Yusuf Aktaş İstanbul’ da büyümüş Bağcılar ilçesinde yaşamıştır.

You might be interested:  Üniversite Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak 2012?(Çözünme)

Yusuf Aktaş ne iş yapıyor?

1995 yılında İstanbul Bağcılar’da dünyaya geldi.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *