Categories Üniversite

Serdar Tuncer Hangi Üniversite Mezunu?(Çözülmüş)

Ankara Merkez İmam hatip lisesinde okudu. Üç ayrı üniversiteye kaydoldu, ikisini bitiremedi, birine hiç gitmedi. Lise son sınıfa giderken Ankara’da Bayrak radyoda “Beş Çayı” adlı radyo programlarına başladı.1988 yılında Kanal a televizyonundan gelen teklifle üniversite hazırlık için gittiği dersaneyi bıraktı.

Serdar Tuncer hangi okul mezunu?

Serdar Tuncer Biyografisi Serdar Tuncer, ilk ve ortaokulu bitirdikten sonra lise eğitimini almak için Ankara Merkez İmam Hatip Lisesi ‘ne gitti ve buradan mezun oldu. Henüz lise eğitimine devam ederken, radyoda ” Beş Çayı ” isimli programı sunmaya başladı.

Serdar Tuncer kimdir kaç yaşındadır?

Serdar Tuncer (d. 16 Ağustos 1978, Ankara), Türk televizyon programcısı ve şairdir. Kanal a televizyonunda yayınlanan “Gecede Bir Gün” Programı 2005 yılının en iyi tv kültür sanat programı seçildi. Semerkand Radyo’da hafta içi her gün yayınlanan “Yitik Hazine” programını hazırlayıp sundu.

Serdar Tuncer ne iş yapar?

Serdar Tuncer, 16 Ağustos 1978 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Ankara Merkez İmam Hatip Lisesinde okudu. Üç ayrı üniversiteye kaydoldu, ikisini bitiremedi, birine hiç gitmedi.

Serdar Tuncer kaç çocuğu var?

Serdar Tuncer, 1998 yılında evlendi. İki kızı, bir oğlu vardır.

Bekir Develinin kaç çocuğu var?

Bekir Develi, evli ve 2 çocuk babasıdır. Bekir Develi, TRT 1’de yayınlanan; Bayram Şekeri, Seçmen Ne Der, Elâlem Ne Der, İstanbul’da Ramazan, Dünya’da Ramazan, Anadolu Gezgini, Anadolu’da Ramazan, Kim Bilecek, Sütlü Kahve, Arife Tarif, Gez Göz Arpacık, Ramazan Sevinci isimli programları sundu.

You might be interested:  Üniversite Sınav Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Uğur Işılak kimdir evli midir?

Sanatçı, 1987 yılından itibaren profesyonel olarak müzik hayatına başladı. Ayrıca 2002 yılında “Haydi Anadolu”, 2008 yılında “Her şey Türkiye İçin”, 2014 yılında “İnandık Hakka” ve “Dombra” eserlerini Ak Parti seçim müziği olarak hazırladı. İyi derecede Almanca ve orta derecede İngilizce bilen Işılak, evlidir.

Serdar Tuncer Bu sene hangi kanalda?

Ramazan ‘da yaptığı iftar ve sahur programlarıyla tanınan sunucu Serdar Tuncer bu defa CNN TÜRK’te ‘Başka Şeyler’ programıyla farklı bir kitleyle buluşuyor.

Serdar Tuncer hangi radyoda?

Semerkand Radyo ‘da hafta içi her gün yayınlanan “Yitik Hazine” programını hazırlayıp sundu.

Serdar Tuncer Nadire Tuncer Kimdir?

Nadire Tuncer, 1985 yılında Antalya’nın Serik ilçesinde dünyaya geldi. İlk Orta ve Lise eğitimini Antalya’da tamamladı. 2003 yılında Ankara Tıp Fakültesini kazanarak eğitime başladı ve 2009 yılında mezun oldu.

Uğur Işılak aslen nereli?

Uğur Işılak 15 Kasım 1971’de Almanya’nın Velbert şehrinde dünyaya gelmiştir. Babasının adı Ahmet, annesinin adı ise Arife’dir. Aslen Şereflikoçhisar, Ankara’lıdır. Daha sonra ailesiyle birlikte Gelsenkirchen şehrine taşınmıştır.

Bekir Develi kaç yaşında?

Uğur Işılak, 15 Kasım 1971 tarihinde Almanya, Neviges’de doğmuştur. Aslen Ankara, Şereflikoçhisarlıdır. 1990 yılında Almanya’da ses kayıt stüdyosu kurarak aranje ve tonmaisterlik yapmaya başladı. 1998 yılında Türkiye’ye yerleşti.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *