Categories Üniversite

Üniversite Hastanesine Nasıl Randevu Alınır?(En iyi çözüm)

TELEFON İLE RANDEVU Çağrı merkezinden hafta içi 07:30-16:30 saatleri arasında telefonla randevu verilmektedir. Randevu telefonumuz (324) 241 00 00′ ı arayarak randevu alacağınız bölüme aktarılacaksınız. Lütfen randevu sekreterinin soracağı soruları doğru cevaplayınız.

Üniversite hastanelerinde randevu nasıl alınır?

ALO 182 çağrı merkezi’ni arayarak da randevu alabileceği söylenmekte.

Tıp fakültesinden randevu nasıl alınır?

Telefonla Randevu Yeni Poliklinik Randevu Sistemiz Devreye Girmiştir. 7 Gün 24 Saat 0 850 259 07 07 numaralı telefondan randevularınızı alabilirsiniz. Poliklinikler için 0242 249 60 60 numaralı telefondan, Özel Öğretim Üyeleri için 0242 249 68 68 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz.

Gaziantep Üniversite hastanesine nasıl randevu alabilirim?

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

  1. Hastalarımızın dikkatine öğretim üyesi randevularımız sadece web(online)
  2. ve telefon uygulama sistemi üzerinden alınmaktadır.
  3. Özel Öğretim Üyesi Randevulu Hastalarımızın Dikkatine;
  4. – Öğretim üyelerince yapılan muayenelerde 200 TL fark alınmaktadır.

Umuttepe Hastanesine nasıl randevu alabilirim?

0262 303 75 00 numaralı telefonu arayarak 2’yi tuşladığınızda karşınıza çıkan Özel Muayene sekreterlerinden ilgili “Öğretim Üyesine” randevu alabilirsiniz.

Ege Üniversitesi randevu veriyor mu?

Üniversite hastanesi bünyesinde bulunan polikliniklerden hem dijital yollarla hem de telefon aracılığı ile randevu alınması mümkündür. Buna göre, yalnızca Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Tüp Merkezi için telefonla randevu alınabilmektedir.

You might be interested:  2 Yıllık Üniversite Tercihleri Nasıl Yapılır?(Çözünme)

Çapa Hastanesi Randevu nasıl alınır?

24 saat hizmet verilen randevu alma sistemleri ile günün her saatinde randevu alabilirsiniz. İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi randevu almak için 0212 414 24 24 numarası aranmalıdır. Hastanenin randevu alma sisteminde en rahat saatler gece 23:00 ile 02:00 saatleri arasıdır.

Konya Selçuklu Tıp Fakültesinden nasıl randevu alabilirim?

Hastanemizde normal poliklinik randevuları ve öğretim üyesi özel muayene randevuları sadece web sayfamızda Online İşlemler üzerinden verilmektedir. Randevu takvimi 10 günü aşmayacak şekilde planlanmaktadır ve yeni randevular hafta içi her akşam saat 00:00’da açılmaktadır.

Cerrahpaşa online randevu nasıl alınır?

Online randevu sırasında şifreye ihtiyacınız yok. TC kimlik numarası, telefon numarası, baba adı ve doğum yılı bilgilerinizle online randevu alabiliyorsunuz. Arzu ederseniz; 0212 414 34 34 numaralı telefonu arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Konya Tıp Fakültesinden nasıl randevu alınır?

Meram Tıp Fakültesi Hastanesi randevu sekreterliği numarası 0332 223 70 00 olmaktadır. Bu numarayı aramadan önce TC kimlik numaranızı hazırlamanız gerekmektedir. Sekretere bağlanarak istediğiniz bölümden TC kimlik numaranız ile randevu oluşturabilirsiniz.

Hastane Randevu Nasıl Alınır?

Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı MHRS Çağrı Merkezi aranır. 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir.

Cep Hastanesi nedir?

Cep Hastane 4+ Mergentech Cep Hastane sadece anlaşmalı hastaneler için yapılmış online randevu uygulamasıdır. Randevu, tetkik sonuç, hastane bilgilerine ulaşım sağlanabilmektedir. – Size uygun tarih ve saat seçimini yaparak randevu alabilir, randevunuzu iptal edebilirsiniz.

Hacettepe den nasıl randevu alabilirim?

Erişkin, Çocuk ve Onkoloji Hastanesi randevu telefonumuz 444 4 444 ü arayarak randevu alabilirsiniz. Lütfen randevu sekreterinin soracağı soruları doğru cevaplayınız. Telefonla randevu sırasında TC kimlik numaranızı hazır bulundurunuz. Randevunuzu ilgili poliklinik için en fazla 6 (altı) gün sonrasına alabilirsiniz.

You might be interested:  2. Üniversite Kayıtları Ne Zaman? (Solution found)

Umuttepe Hastanesi nereye bağlı?

Kocaeli Merkezi bölgesinde bulunan Kocaeli Umuttepe Hastanesi konumuna en yakın otobüs durağı, 3 dk yürüme mesafesindedir.

İnternet randevu nedir?

Hastane randevu alma sistemi MHRS’dir. MHRS sayesinde online randevu aldıktan sonra hastane sıralarında beklemek zorunda kalmazsınız. Sağlık Bakanlığı tarafından internet üzerinde hizmete açılan Merkezi Hastane Randevu Sistemi vatandaşın sadece dakikalar içerisinde hastane randevularını alabilmelerini sağlıyor.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *